Benátky levně

AKCE: PRAHA-BENÁTKY za 917,-

Co si takhle zaletět “na otočku” do Benátek? Jen za 9 stovek? Proč ne! 😉

Jestliže chcete třeba jen potěšit vaši drahou polovičku (tentokrát to nebude zas tak drahý). 😀 Nebo si jen užít trochu té italské pizzy tak pro vás v pondělí 20. května připravila letecká společnost Ryanair letenky za 917 korun. Odlétá se v 9:40 z Letiště Václava Havla v Praze a let trvá hodinu a čtvrt.

Odkaz přes Pelikána

Do Benátek se dostanete z letiště pomocí autobusů které jezdí zhruba každou půl hodinu. Jízdenku pořídíte za 11 euro ve stánku na letištní hale, nebo on-line na webu.

V úterý 22. května je odlet v 14:40 hodin. Odlétá se z letiště Treviso (TSF). Dejte si pozor, jedná se o malé letiště, kde mohou být fronty. 1 a půl hodiny před odletem už buďte radši na letišti.

Benátky vás mohou zaujmout svým dopravním ruchem, je tu asi stovka kanálů. Přičemž nejznámější a hlavní tepnou tohohle města je Kanál Grande (Velký kanál). Jako jakési lákadlo slouží i 4 stovky kamenných mostů a více jak 15 tisíc domů které stojí na dubových kůlech zaražených do mořského dna.

Jedna ze zajímavostí Benátek je, že se potápějí každým rokem o 1-2 milimetry. Dále si dejte pozor na krmení holubů které tu je zakázáno.

Užijte si Benátky a nezapomeňte se pochlubit vaší fotkou na instagramu. 😉

Štítky: , , ,
Previous Post Next Post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *